IT konsultacijos

informacijaapieseoNemokamos programinės įrangos diegimas, priežiūra ir apmokymas.

Teikiu atviro kodo, nemokamos programinės įrangos konsultacijas. Parenku tinkamą sprendimą skirta Jūsų poreikiams. Išrenku, apmokau naudotis ir sukonfiguruojų atviro kodo, nemokamą programinę įrangą privatiems žmonėms ir ofisams. Taip sutaupysite pinigus kuriuos kitu atveju išleistumėte programinės įrangos licenzijom ir jų prie priežiūrai. Daugiau informacijos rasite čia.

Interneto tinklapių kūrimas

Kuriu įvairius interneto sprendimus. Nuo tinklapių įprastiems žmonėms, įmonėms, dideliems projektams, nepelno siekiančiom organizacijom ir daug kitų. Esu universalus šiuo požiuriu ir interneto sprendimus galiu įgyvendinti visiems. Daugiau informacijos rasite čia.

Interneto tinklapių administravimas

Jau turite susikūrę interneto tinklapį? Neproblema! Priimsiu administruoti Jūsų tinklapį pigiau nei jis yra administruojamas dabar. Tiesiog susisiekite su manim ir parašykite savo poreikius ir dabartinį, esamą variantą. Tinklapį priglausime geriausiuose interneto serveriuose. Liksite patenkinti. Daugiau informacijos rasite čia.

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Procesas, kurio metu siekiama sutvarkyti tinklalapį taip, kad jis būtų randamas pirmuosiuose paieškos sistemų puslapiuose. Tinkamai atliktas optimizavimas paieškos sistemoms, tinklapio lankomumą padidina kelis ar net keliasdešimt kartų, o tai suteikia nemokamą, ilgalaikį tikslinių lankytojų srautą. Paieškos sistemų optimizavimu užsiemu jau daugiau nei 7 metus ir žinau visas jo gudrybes. Todėl kreipkites į mane ir aš padėsiu jums tinkamai ir pigiai paruošti Jūsų tinklapį. Daugiau informacijos rasite čia.

Konsultacija IT temomis

Neradote atsakymo į iškilusi klausimą IT tema ? Susisiekite ir pamėginsiu Jums padėti.