Web sprendimai

questionsKokias web sprendimu paslaugas teikiate ?

Kuriame interneto svetaines, jas prižiūrime, talpiname ir administruojame. Perimame jau sukurtas interneto svetaines mūsų globai. Sutvarkysime jas ir nuimsime rūpesčius juo jūsų pečių. Taip pat teikiu SEO (paieškų variklių optimizavimo) paslaugas, jei norite iškelti savo svetainę į pirmuosius Google paieškos pozicijas. Konsultuoju visomis iškilusiomis IT temom.

Kiek laiko, kaip derinamas darbas ?

Kuriant svetainę nuo pat pradžių t.y. užsakant domeną, talpinimą ir kuriant svetainę darbas gali užtrukti nuo 2 iki 30 dienų priklausomai nuo pageidavimų ir aplinkybių.

Svetainės tvarkymas bei papildoma informacija paprastai aptariama el.paštu, telefonu. Galimas susitikimas Klaipėdos apskrityje.

Ar svetainės turinį galėsiu valdyti savarankiškai ?

Taip, turinio valdymui įdiegiama populiariausia pasaulyje (naudojama virš 22% visų pasaulio svetainių), saugi ir paprasto naudojimo “WordPress” turinio valdymo sistema. Turinio valdymo sistemą pritaikome prie jūsų pasirinktos kalbos, todėl turinio valdymas (redagavimas, pridėjimas ir šalinimas) bus panašaus sudėtingumo kaip naudojant paprastą teksto redaktorių. Pagal pageidavima  gali būti įdiegiama ir kita turinio valdymo sistema.

Jei mano užsakyta svetaine man nepatiks ?

Po užsakymo svetainės demonstracinė versija sukuriama ir pasiekiama nemokamu adresu pvz. , todėl jei svetainė jums nepatiks – pinigų už ją galėsite nemokėti ir sandoris bus tiesiog atšauktas.

Jau turiu interneto svetainę. Tačiau prieš tai buvęs jos programuotojas dingo. Ar priimsite administruoti ?

Žinoma. Sutvarkysiu ir prikelsiu jūsų interneto svetainę antram gyvenimui.

Ar išrašysite sąskaitą/faktūrą ?

Taip išrašau sąskaitas, faktūras. Dirbu pagal individualios veiklos pažymėjimą.

Ar tinklalapis bus pritaikytas paieškos sistemoms Googlei? SEO ?

Taip bus. Visi mano kuriami web sprendimai yra tinkamai optimizuoti vidiniu paieškų sistemų optimizavimo būdų. Šiuo aspektu turiu daugiametės patirties ir esu sertifikuotas Googles. Taip pat galiu diagnozuoti ir objektyviai įvertinti dabartinio jūsų tinklapio SEO būsena. Ir suteikti sprendimų kaip ją pagerinti.

Turite klausimų ? Klauskite !