24 Spa

Bolyvudo filmų perlas 3 idiotai

trys idiotai

Aprašysiu labiausiai pasisekusi ir daugiausia pinigų susižėrusį Indišką bolivudo filmą – „trys idiotai”. Tik išėjas filmas susilaukė milžiniško populiarumo. Tačiau lietuvoje apie šį filmą negirdėjome nieko..

Trumpas filmo aprašymas būtu toks: trys studentai Rančo, Raju ir Farhanas pradeda lankyti prestižinę inžinierių kolegiją Indijoje tačiau pagrindinių gyvenimo pamokų negalima išmokti vien iš paskaitų ir knygų. O iš kolegijos dekano Viru Sahastrabuddhe (pravarde „virusas”) naudos jokios.

Tačiau šiame filme yra kur kas daugiau nei parašytame mano trumpame filmo aprašyme. Filme yra paslėpta ir nemažai filosofinių įdėjų, gyvenimiškos išminties. Kelios iš jų: tikėk savimi ir būk optimistiškas perteikiamos fraze „aal izz well” (viskas bus gerai) kaip priminimas mums, kad viskas bus gerai jei tuo tikėsime patys. Tačiau jokiais būdais negalime sakyti, kad filmas yra itin gilus, nuobodus, sunkus virškinti. Priešingai, filme pilna komedijos, kvailų juokelių ir bolyvudo filmų clichę. Tai padeda išlaikyti žiųrovo dėmesį, kadangi filmas trunka dvi su puse valandos. Aktoriai filme puikiai atlieka savo roles, įtikina vaidyba. Jie privers jus juoktis bei išspausti ašarą kadangi pasinerti į istoriją kurią visi galime susieti su savom bus labai paprasta. Cinematografija lengva bei graži, kadangi Indija turi daug gražių vaizdų ir komedijai tai tinka. Keliais momentais filmas tampa juodai baltas komedijos sumetimais ir tai suveikia. Taip pat filme išgirsite keletą indišku dainų bei šokių tačiau jų yra tik keletas ir filmo nesugadins.

Trys idiotai nėra filmas idiotams. Kas pateikiama pagrindinėje filmo mintyje bei įdėjoje – gyvenk gyvenimą pagal savo širdį o ne protą.  Filmas tikrai vertas dėmesio ir rekomendacija tiems kas iki šiol dar nematė jokio šiuolaikiško bolyvudo filmo. Aal izz well.

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Kviečiame komentuoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *