21 Sau

Kompiuterių remontas, tinklapių kūrimas Kretingoje

kompiuteriu remontas

Sugedo kompiuteris Kretingoje? Palangoje? Ar aplinkiniuose rajonuose ? O gal jums reikia interneto svetainės ? Atsipalaiduokite, nes visus sprendimus į šias problemas išspręsime mes! Sutvarkysime visą kompiuterinę techniką ir jei reikės atstatysime, išgelbėsime jūsų informaciją. Panorėjus sukursime ir interneto tinklalapį.

Atvykus į pajūrį atostogauti galime ir neišvengti kompiuterio problemų. Netyčia įmetėte kompiuterį į jūrą ar smėlis sugadino jūsų kompiuterinę techniką. Mes neteisime jūsų. Mūsų darbas sutvarkyti jūsų kompiuterinę techniką kokybiškai, greitai, patikimai ir pigiai.

O jei jums ar jūsų verslui reikia interneto svetainės, tinklalapio – jokių problemų! Mes jį sukursime, administruosime ir padėsime jums išsikovoti pirmąsias Google paieškos pozicijas.

Kur remontuojami, tvarkomi sugedę kompiuteriai ?

Mus rasti galite: Tiekėjų gatvėje 32, Kretinga
Arba galite skambinti telefonu: 8 651 90403

Štai žemėlapis kad mus surasti būtu dar lengviau:

Dirbame greitai, kokybiškai ir pigiai. Ir mums nesvarbu ar tai vasaros sezono įkarštis ar žiemos speigas. Sutvarkysime jūsų kompiuterinę techniką greičiau, kokybiškiau ir pigiau nei mūsų „konkurentai”. Išrašome sąskaitas/faktūras, suteikiame garantija bei nuolaidas.

Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas kompiuterio remonto paslaugas:

www.saitukurimas.lt/kompiuteriu-remontas/

Reikia interneto svetainės, tinklalapio ?

Šioje sferoje esame profesionalai dirbantys jau daugiau nei 8 metus. Žinome viską ko reikia sukurti sėkmingą interneto svetainę šiais konkurencingais laikais. Esame sertifikuoti didžiausių kompanijų pasaulyje tarp jų ir Google. Tarp mūsų klientų populiariausios ir didžiausios kompanijos Lietuvoje.

IT paslaugosMes teikiame visas web sprendimo paslaugas iš vienų rankų. Jums nereikės ieškoti kas kuria dizainą, teikia serverių paslaugas ir t.t. Užsisakę tinklalapį pas mus, mes jį sukursime nuo pradžios iki galo. Jokių papildomų rūpesčių. Net jei neturite savo verslo logotipų, viskas bus atlikta.
Pagaliau jūsų idėja ar verslas taps matomas visam pasauliui. Padėsime iškelti jūsų interneto svetainę į pirmuosius Google paieškos puslapius, be jokių papildomu mokesčių. O kalbant apie mokesčius mūsų administravimo ir tinklalapio kūrimo kaina tokia maža. Jei rasite kur pigiau mes suteiksime dar geresnį pasiūlymą nei gavote.

Sukurtas tinklalapis atitiks visus interneto standartus. Sutvarkytas SEO (paieškų sistemų optimizavimas). Tinklalapis veiks ant visų dydžių ekranų. Nuo išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir didžiausių televizorių ekranų. Jūsų interneto tinklalapis atrodys puikiai.

Jei sudominome visada laukiame Jūsų. O daugiau informacijos apie mus galite atrasti mūsų interneto svetainėje:

SAITUKURIMAS.LT

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *