28 Spa

Knyga minimalistams „Tinginio Manifestas”

Minimalisto, tinginio manifestas

Plintant minimalistiško gyvenimo būdui, pagaliau galime pasidžiaugti ir Lietuvoje parašyta saviugdos knyga apie minimalizmą, produktyvumą – „Tinginio Manifestas”. Taigi, geromis idėjomis juk reikia dalintis! Todėl dalinuosi šios knygos apžvalga, o knyga su Jumis pasidalins minimalistiško gyvenimo idėjomis ir pagerins jūsų gyvenimo kokybę.

Šioje knygoje pilna idėjų apie minimalistišką gyvenimo būdą, produktyvumą. Knygoje pateikti faktai su šaltiniais. Kas mano atžvilgiu yra labai pagirtinas aspektas. Ir ko šiais laikais nedažnai rasime saviugdos knygose. Tačiau neapsigaukite, kad knyga vien idėjų kratinys su faktais ir ją skaityti teks kaip programavimo vadovėlį. Priešingai, knygoje yra humoro ir kitų slaptų prieskonių kurie Jums leis į knygą pasinerti ir skaityti maloniai. Knygą galėsite perskaityti per dieną. O gal net kaip ir aš vienu prisėdimu. Tačiau jos idėjos jūsų galvoje pasiliks kur kas ilgiau.

Pati knyga šiuo metu pasiekiama skaitmeniniu arba audio formatu. Kas asmeniškai yra daug patogiau nei apsikrauti knygomis, kurios rinks dulkes. Visgi reikia būti mažiau apsikrovus daiktais ir palaikyti idėjas knygoje, būti minimalistais. Bei pirkdami ją internetu papildomai gauname daug priedų prie knygos, kaip interviu su Lietuvos minimalistais. Dar vienas pliusas kad rasime palaikymą e. skaitymui su visais standartiniais formatais nuo .pdf failo iki .epub. Todėl bus labai patogu skaityti elektroninėje skaityklėje. Tačiau nesupykčiau jei knyga atsirastu ir parduotuvėse. Kadangi artėjant šventėms ši knyga tikrai būtų gera dovana draugams ir artimiesiems, kuriems šios knygos žinios tikrai atneštu neapčiuopiamos naudos.

Verta paminėti ir šios knygos autorių Danielių. Asmenybė motyvuojanti kitus. Kuri skleidžia minimalizmo vertybes Lietuvoje. Be knygų rašymo Danielius dar yra ir blogeris rašantis debesyla.lt tinklaraštį jau daugiau nei 5 metus. Jo blogas tikrai neblogas 😉 Rekomenduoju.

Stengiausi šios knygos apžvalgą parašyti per daug neišduodant jos turinio. Todėl galėsite patys skaityti ir susidaryti savo nuomonę apie ją. Rekomenduoju šią knygą jei domina minimalistinis gyvenimo būdas, minimalizmas, produktyvumas. Ir net jei viską apie tai jau žinote, ši knyga bus geras prisiminimas, padėsiantis neišslysti iš kelio. Štai toks mano atsiliepimas apie šią knygą, o internetu nusipirkti ją galėsite paspaudę ant šios nuorodos – „TINGINIO MANIFESTAS„. Gero skaitymo.

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *