28 Rgp

Dredai

Dredai – tai natūralūs arba dirbtiniai plaukai, suvelti į skirtingo dydžio išsiveliančias arba neišsiveliančias kasytes.

Ką tūrėtų žinoti žmogus, sumąstęs susivelti dredus?

1.Jei jis nėra užtikrintas tuo ar jis jų nori, jam padės laikini dredai, kuriuos po kiek laiko galima išsileisti, plaukai nebus visiškai pažeisti, arba susivelti iki galo ir turėti tikrus dredus;

2.Reikėtu susigalvoti kokiu dredų, jis nori, storų, vidurinių, plonų ar mišrių. Plaukų ilgis turėtų būti pasiringtas pagal norimų dredų ilgį. Jei norima trumpų kaip pirštukų stovinčių dredų, galima velti ir iš 4, 5 cm plaukų, o aš patariu dredus velti iš 15, 20 cm plaukų, tada jie jau maždaug susiriša, juos yra lengva pradžioje prižiūrėti, kol jie užsifiksuoja, ir ne taip greitai atsibosta jų nešiojimas. Merginos dažniausiai nori darytis su variacijomis, palikdamos kažkiek nesuveltų plaukų. Išskirtiniai šukuosenai sumastyti joms padėtu nuotraukos rastos internete ir mano konsultacijos;

3.Reikia nusiteikti pirmus kelis mėnesius, tai yra kol jie užsifiksuos, juos prižiūrėti. Prižiūrėti aš pamokau, bet ne visiems žmonėms tai išeina. Tokiu atveju aš visada pasiruošęs padėti.

Štai ką reikia būtinai apmastyti prieš pasiryžtant turėti dredus.

Aš veliu dredus jau beveik 7 metai, panašiai prieš tiek laiko juos pasidariau ir pats.

Velti pradėjau mokytis ant savo galvos, veldamas sau. O didžioji patirtis ir įgudimas atėjo per didelę darbo patirtį. Šiuo metu esu suvėlęs jau 335 galvas ir tai tikrai ne pabaiga, neskaičiuojant galvų kurias esu sutvarkęs ar atgaivinęs iš tragiškos būklės.

dredu velimas

dredu plaukai

dredai

 

 

 

 

 

Dilema – natūralūs dredai, ar veliami rankų ir vašelio pagalba?

Ši tema jau yra nemenkai nuvalkiota. Aš pateiksiu paaiškinimą, kurio niekas negali nuginčyti. Natūralūs dredai yra veliami iš labai garbanotu plaukų ( tokių kuriuos turi juodaodžiai ir panašiai). Tai galiu pasakyti vien dėl to, kad pats esu mėginęs tokius plaukus suvelti. O Lietuvoje žmonių plaukai dažniausiai yra stori (sunkiai pasiduodantys vėlimui), tiesūs arba banguoti ( bet tikrai ne taip kaip juodaodžių spyruoklytės). Taigi tokiam žmogui norint turėti dredus, reikia kažkokios pradžios, kurią aš ir siūlau atlikti.

Dredų priauginimas.

Dredų priauginimas – šiuo metu labai populiarėjantis veiksnys. Tai galimybe nedaug pasiilginti savo dredus, taip išvengiant gana ilgo jų auginimo proceso. Dredai priauginami gali būti arba prie jų priveliant kitus dredus, arba į dredus įveliant natūralius arba dirbtinius plaukus ir iš jų suveliant dredus. Spalva gali būti priderinta, arba po privėlimo dredai gali būti dažomi. Nudažyti dredai spalvą išlaiko nuo puses iki visų metų. Tokie dredai taip pat reikalauja priežiūros, nes vieta kurioje dredas yra priaugintas visada turi būti tvirta.

  • Mano priveltų dredų  pavyzdyspavyzdys (šiuo atveju dredų spalva skiriasi kliento pageidavimu)

Dredų plovimas

Dauguma tiki stereotipu, kad dredų negalima plauti, tai yra visiška netiesa. Dredus reikia plauti kuo rečiau tik pačioje jų tūrėjimo pradžioje, kol plaukai fiksuojasi. Po to patariama plauti bent kas 3, 4 dienas, arba bent karta per savaite. Aš iš patirties patarius plauti taip – viena mėnesį su paprasčiausiu pigiu šampūnu, jis padeda galvos odai ji kažkiek atgaivina plaukus, tačiau nemenkai išvelia dredus. O kitą mėnesį plauti ūkiniu muilu ( jei kam nepatinka kvapas, jokiu būdu nepatariu kankintis ir prievartauti save). Ūkinis muilas išsausina ir sušiurkština plaukus, taip jie tampa paklusnesni tvarkymui.

sandrius velia dredus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dredų kaina yra labai abstraktus dalykas, ji priklauso nuo to kiek darbo užtrunkama juos darant ir yra derinama individualiai su atskiru klientu.

Kontaktai:
e-paštas:  
skype: dj-bandba
telefono numeris: +37061094632

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Kviečiame komentuoti

  1. Tikrai geras žmogus, išmanantis kąip velti dredus :} pavyzdyje net mano foto ;DD kreipkitės, privels ir suvels pigiai ir kokybiškai 🙂

  2. Kaina visada yra susitarimo reikalas, nes norai kiekvieno žmogaus skirtingi. Turiu pridurti, kad per 10 metų vėlimo nebuvo taip, kad nerasčiau kompromiso su klientu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *