13 Rgp

Klaidos į kurias reikėtu atsižvelgti kuriant tinklapius

Top klaidos

Taigi kokias klaidas daro žmonės pradedami kurti tinklapius? Deja jų yra daug ir įvairių. Tačiau išrinkau mano manymu svarbiausią ketvertuką į kurį dažnai neatsižvelgiama kuriant tinklapius. Mokomės iš klaidų – ne tik savų.

SEO – itin svarbu atsižvelgti į paieškų sistemų optimizavimą dar kitaip tariant SEO. Vis gi didžiausia dalis lankytojų ateis būtent iš google, bing ar dar kitos paieškų sistemos. O jei manote, kad žmonių srautą tiesiog nusipirksite kartu su reklama – skaudžiai apsiriksite. Nes prieš paleidžiant reklamą itin svarbu tinklapį paruošti, optimizuoti vidiniu SEO, kitaip pasibaigus jūsų reklamos fondui sugryžtančiu lankytojų nebepamatysite.

Tinklapio turinys –  šią kategoriją taip pat galima priskirti prie SEO, tačiau tai tokia dažna klaida, kurią svarbu išskirti. Dauguma žmonių sukuria tinklapius iš kurių išėmus paveiksliukus, filmukus ar kitokią media tinklapis lieka tusčias. O tinklapis be turinio – jūsų lankytojams neįdomus. Tačiau naivu manyti, kad tinklapio lankytojui tinka bet koks turinys. Jūsų tinklapyje turinys turėtu būti aktualus, bei geros kokybės.

Pasiekiamumas – vartotojui turi būti itin paprasta patekti į tam tikrą jūsų tinklapio sritį, nebijokite tą pačią nuorodą panaudoti tiek savo meniu, footeryje ir tinklapio šoninėje juostoje. Geriausias patarimas yra įsivaizduoti, kad įprastas jūsų tinklapio vartotojas yra girtas. Ar lengva jam butu naudotis jūsų tinklapiu ?

Technologija – tinklapis jokiu butu negali buti pritaikytas tik vienai naršyklei ar ekrano dydžiui. Tai yra tinklapis turi būti lankstus. Nepamirškite lankytojų su išmanaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, bei lankytojų su dideliais ekranais. Tai ką manote, kad dabar naudoja tik keli žmonės po kelių metu gali tapti norma. Mano argumentą puikiai įrodo išmanieji telefonai, taipogi vis didėjanti kompiuterių ekranų rezoliucija.

Šiam kartui tiek o jeigu norite, kad įvertinčiau Jūsų tinklapio SEO būklę, ar padėčiau jį optimizuoti paieškos varikliams, susisiekite ir jūsų klausimai bus atsakyti.

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *