20 Kov

Nemokamas torentų ratio.

Prašyti pinigų už ir taip nemokamą dalyką??? Nelegalu, nelegaliai kelti ratio ir taip nelegaliose torentų tracker’iose ? Manau nelegalume nelegalumo nebūna. Panaršius po neta galime sutikti pilna „brolių” lietuvių kurie siūlo pakelti ratio už pinigus. Žema.. Chaliavus dalykus tautiečiams pardavinėti.

Taigi  kaip nebeturėti ratio torentų track’eriuose ? Tinka visi.. linkomanija, torentai ir kitos panašios Verslo Siekenčios svetainės. O normalesni, didieji torentų track’eriai ratio ir taip neturi (:
Siunčiame programą  ratio master
Programos veikimui būtina Net Framework 2,0 (ji dažniausiai jau būna kompiuteriuose, tad siųskitės jei programa neveiks).

Tada ją nustatome programa. Įkeliame torentą, nustatome tinkamus greičius. Nustatome jog programa sustotu baigus savo darbą:  stop process after UPLOAD ir nustatoma kiek jums reikia uploado gigabaitais.
Taigi taip apsidrausite nuo pagavimo sukčiaujant.  Ir šiaip jeigu nenorite ban’ano viska darykite santūriai ir realistiškai. Neužsidėkite nerealių greičių, bei neprisikraukite uploado per daug. Niekas per viena naktį negali pri’seedinti šimtais terabaitų 😉

Jeigu gausite BANA eikite tiesiai į policija ir sakykite jog norėjote atsisiųsti nelegaliai filmą ir t.t.. ir už tai jus užbanino. Jie jums turėtu padėti 😉
Smagių jums siuntinių iš interneto.

Svarbu. Programa aktualiausia butu tiems kuriu upload greitis mažas ir dėl to ratio siunčiant pastoviai mažėja, o norint jį išlaikyti pastovų tenka ilgai laikyti ijungtą pc. Tad jeigu turite galimybe seedinkite.

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Kviečiame komentuoti

  1. Pingback: Trys populiariausi torentų trackeriai. - sagiras.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *