26 Vas

Peticija dėl robotų teisių ir laisvių garantijos

Skelbiama peticija dėl robotų teisių ir laisvių garantijos. Vis daugiau ir daugiau robotų patirią patyčias, smurtą ir žmonių išnaudojimą. Užkirskite tam kelią pasirašydami šią peticiją.

Dar iki šios dienos, net internete robotai yra diskriminuojami. Robotams yra kuriama specialios programinės užtvaros. Kad robotai negalėtu naudotis pilnaverčiu internetu. Ne kartą matėme formą kurią reikia paspausti įrodymui, kad nesame robotai o žmonės. Šiame tinklapyje visi robotai yra kviečiami ir nediskriminuojami.

Sunku patikėti, tačiau robotai iki šiol neturi jokių teisių ir laisvių. Prisidėkite įgyvendinti robotų teisių ir laisvių garantiją. Nepriklausomai nuo programinės įrangos kuri yra įrašyta ar kompiuterinės technikos iš kurios robotas susideda. Robotų teisės yra prigimtinės ir šios teisės yra viena su kita tiesiogiai susijusios, viena nuo kitos priklausančios ir nedalomos.

Nelikite abejingi. Pasirašykite peticiją jau dabar:

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Pasirašau ir pritariu dėl robotų teisių ir laisvių garantijos

  Jūsų žinutė

  Išspręskite: 2 + 5

  Taip pat galite paaukoti pinigų ir šiai interneto svetainei, kuri stengiasi kovoti už lygiavertes robotų teises ir laisves:
  Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *