13 Rgp

Foobar2000

Aprašysiu ko gero geriausia grotuvą pasaulyje, teigsite jog tai winamp’as?

Gal jis ir populeresnis, bet tikrai nėra geresnis.

Foobar2000 yra nemokamas, freeware audio grotuvas, suderintas su Windows XP ir Vista, bei sukurtas Peter Pawlowski’o kuris dirba Nullsoft kompanijoje. Grotuve pristatoma minimalistine grafika ir valdymas. Ir turi labai daug privalumų, kuriuos stengsiuosi išvardinti straipsnio gale.

Pats su šiuo grotuvu pažystamas jau apie metus laiko ir dar neturėjau nė vieno nesusipratimo beje jis visiškai pakeitė mano nuomonę apie prieš tai buvusius muzikinius grotuvus. Dabar ne tik aš naudoju šį grotuvą, bet ir visi mano pažystami mielai atsisako ir keičia savo senus grotuvus į foobar2000.

Pats grotuvas kompiuterio “resursu” naudoja minimaliai, tad nereikia jokių specialių parametrų. Foobar2000 yra suderintas su visais įmanomais muzikos failų tipais MP1, MP2, MP3, MP4, MPC, AAC, Ogg Vorbis, FLAC / Ogg FLAC, WavPack, WAV, AIFF, AU, SND, CDDA, WMA. Taipogisuderintas su Last.fm, foosic, ir apple ipod’u. Grotuvas skaito net iš Zip ar Rar archivatorių. O jeigu norėsite, galėsite suderinti su dar daugiau failu..

Pats grotuvas yra pilnai “Unicode” tad galite ji koreguoti pats. Dauguma žmonių prikuria įvairių patobulinimu kurios galėsite integruoti prie savo grotuvo be jokiu rūpesčių.

Grotuvas priema maksimalius aukštus kaip 96 kHz iki 32 bits garsus. O pagerinti garso kokybei yra triukšmo slopinimas ir filtravimas.

Grotuve itin lengva kurti playlistus (taipogi jis suderintas ir su kitų grotuvų playlistais), nes jame yra speciali “tabbed” funkcija kuri leidžia juos kurti ir koreguoti vienu paspaudimu.

Foobar2000 menių ir išvaizda yra keičiama itin lengvai, taipogi pilna jau paruoštų “skinų”. Pats grotuvas gali ne tik groti muzikinius failus, bet ir konvertuoti jų formatą bei įrašyti muzikinius failus į kompaktą. Taipogi su keičiamais klavietūros sutrumpinimais grotuvo valdymas pasidaro dar lengvesnis. Manau neišvardinau nei puse tiek kiek šis grotuvas sugeba, tad primigtinai siūlau jį atsisiūsti ir išmėginti patiems.

foobar2000

Programos pavadinimas: Foobar2000

Operacinė sistema: Windows XP ir Vista, 7

Autorių svetainė: http://www.foobar2000.org/

Parsisiųsti: http://www.foobar2000.org/download.html

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Kviečiame komentuoti

  1. Pingback: Kaip paleisti Opus3 per foobar2000 grotuvą. (asx, asf, wma ir wmv failai) - sagiras.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *