21 Spa

Zen Pencils komiksai – motyvuojančios citatos

sagan skaito

Komiksai, dauguma žmonių nesupranta kas tai o išmintis byloja „ko žmonės nesupranta to bijo”. Lietuvio išankstinis nusistatymas dažniausiai būna priešiškas, kadangi patys nėra jų skaitę, skaitė tačiau nevykusius, įsivaizduoja tik populiariosios medijos išaukštintus komiksus apie superherojus.

Tačiau ne visi komiksai yra skirti vaikams, neturi tikslo ar yra apie superherojus. Vienas iš jų yra – Zen Pencils. Tai motyvuojančios citatos, istorijos iš įkvepiančių žmonių išreikštos komiksais. Nors vien naudojamos citatos, frazės ir istorijos yra emocingos. Tačiau iliustracijos suteikia dar daugiau emocijų ir atima žadą. Kartais autorius iliustruodamas citatas sugeba įdėti ir savo išgyvenimus, patirtį.

Tad jei po sunkios dienos darbe, mokymosi įstaigoje jaučiatės išsisėme ir norit pasikrauti teigiamos energijos įsijunkite šį komiksą ir tuojau pat pasijusite geriau. Kolkas drąsiai galima teikti, jog šis komiksas yra labiausiai motyvuojantis visame plačiajame internete.

Rekomenduoju visiems kas nori praliksmėti ar tiesiog esate susidomėja kitokiais komiksais.

Zen Pencils

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Kviečiame komentuoti

  1. Šauni nuoroda, dėkui. O kad komiksai Lietuvoje nepelnytai ignoruojami, tas tiesa. Beje nepelnytai ignoruojama ir turbūt vienintelė komiksų svetainė Lietuvoje (komiksai.com). Ką padarysi…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *