02 Lap

Poezija „TouchScreen”

Poetas Marshall Jones su savo unikaliu poezijos stiliumi ir aistra bando paliesti labai aktualią technologijos ir žmogaus temą. Dramatiška poezija iškelią klausimą tarp žmogiškojo ryšio tarp žmonių ir technologijos kuri bando padėti mus šiuo aspektu. Tačiau priešingai vis labiau atskiria ir izoliuoja mus.

Pamėginkite atsigręžti atgal ir prisiminti laikus kai komunikacijos buvo atliekamos šnekant telefonu ar vien tik iš lūpų į lūpas. Palyginus su šiais laikais labiau paplitusią technologija sms, viber, whatsapp, twitteriu, facebooku ir kitais interneto naršymo būdais. Bendravimo būdas tikrai pasikeitė. Ir šių technologijų marketingo atstovai žino kad mes pasiilgome tikrojo žmogaus kontakto bendraujant. Pažiūrėjus reklamas kuriuose pardavinėjami telefonai, planšetiniai kompiuteriai atrasime pilną asociacijų su žmogaus kontaktavimu. Jie žino kad žmonės to ieško ir net nupirks bet kokį produktą kuris prižadės tai išpildyti. Nors ir puikiai žinome kad tikrojo bendravimo akis į akį interneto technologijos tikrai neatstos.

Puiki poezija kuri padeda pažvelgti į save iš šono.

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *