09 Spa

Vimeo couch mode

Jai atsisakyti televizijos negalite nes kartais norisi tiesiog patogiai isitaisyti į sofą ir niekeno nekliudant mėgautis jos turiniu. Tai Vimeo jums gražins šį jausmą net be televizijos. Vimeo Couch mode pakeičia dabartinę televiziją, perkeliant patogų jos žiūrėjimo malonumą į kompiuterį ar net tabletą.  Iškeičiam TV pulteli į bevielę pelę arba klavietūrą  ir mėgaujamės kokybiška HD video medžiaga iš viso pasaulio.

Couch mode turi greitą ir paprastą navigaciją. Nenaudoja flash o HTML5 ir CSS3 kūrių dėka sumažinsite savo CPU užkrovimą ir dėl to net elektros sąnaudas (;  Vimeo televizijos turinys tai jūsų pačių mėgstami playlistai, kanalai, kategorijos kuriuose tiesiog daugybė nepriklausomų filmų kurėjų.
Nors youtube pirmesnė pristatė šią šiuolaikinę televiziją pavadinimu LeanBack, bet vimeo couch mode patogesnė navigacija, geresnis jos turinys, HTML5 magija bei reklamų nebūvimas nugali jos esamą konkurentą.

Norite išmėginti ? Tiesiog spauskite ant nuorodos ir mėgaukitės http://www.vimeo.com/couchmode

Share on RedditShare on Google+Share on FacebookTweet about this on TwitterFlattr the authorEmail this to someonePrint this page

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *